Вопрос-Ответ: 5 комментариев

  1. Доброго дня! У мене при МРТ виявили гіпоплазію правої хребецевої артерії. Також я вже 10 років приймаю таблетки від епілепсії. МРТ я для того і проходила, щоб виявили причини цієї хвороби. Взаємозв’язок між цим і другим я зрозуміла що є. Я приймаю Ламотрин всі 10 років 50-100 мг на добу.
    Скажіть будь-ласка, чи збільшивши дозу можна покращити свій стан. Приступи у мене 1-2 рази на місяць. В гіршому випадку бувало і двічі на день.

    1. Доза ламотрілу не залежить від наявності чи відсутності гіпоплазії хребтової артерії, а визначається типом епінападу, індивідуальною чутливістю, переносимістю препарату. Питання в тому чи робили Вам спробу повністю компенсувати Ваші напади, можливо в монотерапії чи в комбінації, а також де Ви спостерігаєтесь. Зазвичай подібне захворювання потребує тривалого спостереження лікарем із вивченням можливості компенсації.
      З повагою, лікар Сулік Р.В.

  2. Доброго дня! На жаль, протягом певного часу не можу завагітніти. Гінеколог не в змозі поки що допомогти. Чи допомагаєте Ви людям з такими проблемами методами іглорефлексотерапією? Чи потрібно окремо платити за прийом?

Добавить комментарий